Wszyscy w Karskim znamy Patryka Jurczyńskiego ucznia klasy 3 AOG. Niejednokrotnie dał się poznać jako bardzo dobry kolega, sumienny uczeń i sprawny organizator. Zawsze uśmiechnięty, pomagał wszystkim dookoła. Dzisiaj to On potrzebuje naszej pomocy, ale po kolei…

Popularny „Rychu” to wychowanek i podstawowy zawodnik 1-wszej drużyny seniorów, która występuje w 3 lidze Klubu Sportowego Ursus. Jest tak pracowitym i utalentowanym graczem, że znajduje w kręgu zainteresowań zespołów nawet z ekstraklasy.

Dobrze rozwijającą się przygodę ze sportem zatrzymała jednak poważna kontuzja stawu kolanowego. „Rychu” podczas zmagań na boisku zerwał przednie więzadło i uszkodził łąkotki. Tego typu uraz wymaga kosztownej, skomplikowanej operacji oraz długiej rehabilitacji. Przerwa od treningów zazwyczaj trwa 7-8 miesięcy od przeprowadzenia zabiegu.

Koszt operacji i rehabilitacji jest znaczny, więc teraz poprzez wsparcie zrzutki możemy przyczynić się do szybszego powrotu Patryka do zdrowia i do treningów.
Zatem inicjujemy akcję „Karski z Rychem”, która będzie miała na celu wsparcie Patryka w tym trudnym dla Niego momencie.

W najbliższym czasie zorganizujemy w naszej szkole akcję zbiórki charytatywnej dla „Rycha”, aby przyśpieszyć planowanie operacji.

Patryk Jurczyński Patryk Jurczyński Patryk Jurczyński Patryk Jurczyński

Autor wpisu