Medal 75lecia Karskiego

Bezczynność w czasie wojny to ciche sprzyjanie silniejszym - powiedział reporter "Superwizjera" TVN Michał Przedlacki, który został uhonorowany Medalem 75-lecia Misji Jana Karskiego za reportaże z ogarniętej wojną Ukrainy. Jak powiedział, obrazy z frontu wciąż mu towarzyszą. - To jest coś, co znajduje w tobie miejsce - podkreślił.

Reporter "Superwizjera" TVN Michał Przedlacki, który w swoich materiałach relacjonował między innymi trwającą inwazję Rosji na Ukrainę, został uhonorowany Medalem 75-lecia Misji Jana Karskiego. Jak napisano w uzasadnieniu przygotowanym przez Towarzystwo Jana Karskiego, wyróżnienie to otrzymał za "dziennikarską misję świadczenia prawdy o zbrodniczej inwazji Rosji na Ukrainę i bohaterskiej obronie ojczyzny przez Naród Ukraiński".
https://tvn24.pl/polska/reporter-superwizjera-tvn-michal-przedlacki-uhonorowany-medalem-75-lecia-misji-jana-karskiego-za-reportaze-z-ukrainy-5730675

 

Autor wpisu