Zakończenie roku maturzystów 2021

W piątek 30.04.2021 o godz. 11.00 odbyło się w naszej szkole wirtualne zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas maturalnych. Przy komputerach stawili się uczniowie kończący czteroletnią naukę w technikum, wychowawcy, nauczyciele, kadra kierownicza szkoły oraz rodzice absolwentów.
Uroczystość prowadziła pani Sandra Skorza.

W imieniu maturzystów – słowa podziękowania za trud, serdeczność, wiedzę i opiekę w czasie nauki w czteroletnim technikum – wszystkim osobom zaangażowanym w proces dydaktyczno-wychowawczy przekazała uczennica klasy IV TOT - Anna Orzechowska.
Następnie głos zabrała pani dyrektor Katarzyna Konczewska. Podziękowała maturzystom za ciekawość z jaką zgłębiali tajniki nauki, wytrwałość w tej trudnej, pełnej różnych wyzwań, edukacyjnej wędrówce oraz wyraziła uznanie za dojrzałość, zaangażowanie i odpowiedzialność z jaką przygotowywali się w murach naszej szkoły do egzaminu maturalnego.

Uroczystość zakończyła projekcja filmu będącego podsumowaniem czterech wspólnie spędzonych w szkole przez uczniów klas IV TOT, IV TIA i IV TIB lat.

Informację zredagowała Katarzyna Chałupa

Autor wpisu