Szczepienia przeciwko COVID-19

Zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych do udziału w webinariach dotyczących szczepień przeciwko COVID-19 dzieci i młodzieży powyżej 12-roku życia. Spotkania mają charakter otwarty. Nie obowiązują zapisy.
W spotkaniach wezmą udział:

  • dr Aneta Górska - Kot - lekarz pediatra, ordynator oddziału pediatrycznego Szpitala Dziecięcego im. prof. dr med. Jana Bogdanowicza
  • dr Paweł Grzesiowski - lekarz pediatra, doktor nauk medycznych, ekspert Naczelnej Rady Lekarskiej ds. walki z COVID-19

Terminy spotkań

Zachęcamy do przesłania pytań dotyczących tematyki spotkań.
Przesłanie pytań jest w pełni zanimizowane, na pytania czekamy do 3 września. Kliknij tutaj aby przesłać pytanie

Od 3 września br. od godz. 18.00, pod linkiem: https://liblink.pl/6LJGhecSEp będzie dostępna konferencja on-line dla zainteresowanych rodziców, dotycząca szczepień dzieci od 12 roku życia. Od 25 sierpnia br. działa specjalny adres mailowy: [email protected], na który rodzice i opiekunowie uczniów mogą wysyłać pytania związane ze szczepieniami. Na wiadomości odpowiadają specjaliści z Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Dokumenty:

 

Autor wpisu