Partnerstwo z UKS ISKRA Warszawa

W grudniu 2017 roku podpisalismy porozumienie o wspólpracy

z KS Ursus,od wrzesnia w szkole istnieje - i ma sie znakomicie - klasa technik informatyk z rozszerzonym programem szkolenia pilkarskiego. Teraz czas na kolejne kroki... 26 lutego pani dyrektor Katarzyna Konczewska i Prezes UKS ISKRA Warszawa pan Maciej Karczewski podpisali porozumienie o wspólpracy szkoly i klubu. Jest ono konsekwencja utworzenia od wrzesnia 2018 roku w Technikum nr 8 im. Jana Karskiego oddzialu sportowego w klasie pierwszej technik obslugi turystycznej o profilu pilka siatkowa. Porozumienie zaklada m.in. wspólprace klubu i szkoly przy rekrutacji do klasy siatkarskiej, wspólne dzialania o charakterze dydaktyczno - wychowawczym. Oddzialy sportowe w szkole ponadpodstawowej w Ursusie staly sie faktem - jest w czym wybierac. Mlody sportowcu - Karski to szkola wlasnie dla Ciebie 🙂 🙂 🙂

 

Partnerstwo z UKS ISKRA Warszawa
Partnerstwo z UKS ISKRA Warszawa

Autor wpisu