Akademia CISCO

Akademia Cisco

Program szkoleniowy “Cisco Networking Academy Program” (CNAP) jest najbardziej dopracowanym i zdecydowanie najbardziej skutecznym i osiągającym sukcesy programem edukacyjnym na świecie. W naszym mieście tysiące (na świecie dziesiątki milionów) młodych i starszych osób osiągnęło życiowy sukces dzięki swojej energicznej pracy w naszym laboratorium z pomocą naszych doświadczonych instruktorów. Doskonały program, nasze świetne metody szkoleniowe, bieżąca weryfikacja Twoich postępów sprawiają, że z Twojej strony potrzebna jest “tylko” dobra motywacja, którą też na każdych zajęciach skutecznie podsycamy. Nie wymagamy wiedzy początkowej. Wymagamy zaangażowania i chęci.

Program Cisco Networking Academy oferuje możliwość uzyskania wiedzy teoretycznej i praktycznej z dziedziny projektowania, rozwoju i utrzymywania sieci komputerowych. Absolwenci kursów są przygotowani do uzyskania certyfikatu zawodowego Cisco Certified Networking Associate (CCNA). Zdobyta wiedza, poparta uzyskanym certyfikatem, stanowi przesłankę do odniesienia sukcesu w nowoczesnym środowisku  gospodarki internetowej. Otwiera możliwości znalezienia satysfakcjonującej pracy i jest  solidną podstawą przyszłej kariery zawodowej.

Uczestnicy programu powinni nabyć umiejętności niezbędne do projektowania, budowania i bieżącej obsługi małych i średnich sieci komputerowych. Opanowanie treści programowych jest wystarczającą podstawą do zaliczenia egzaminu certyfikującego na pierwszy stopień zawodowy Cisco (Cisco Certified Networking Associate). Jednocześnie absolwenci akademii Cisco uzyskują wiedzę potrzebną do ewentualnego dalszego studiowania zagadnień związanych ze złożonymi sieciami komputerowymi.

W 1997 roku Cisco uruchomiło program Cisco Networking Academy (CNA). Program ten rozwija się dynamicznie na całym świecie. W ponad 140 krajach wiedzę na temat sieci komputerowych zdobywa obecnie ponad 400 000 uczniów i studentów. Mają oni realne szanse na uzyskanie umiejętności, które pozwolą im odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Z drugiej strony potencjalni pracodawcy mają szansę pozyskania deficytowych specjalistów, co umożliwi im szerszą ekspansję i rozwój w kierunku nowoczesnych metod prowadzenia działalności gospodarczej.

Program nauczania Cisco Networking Academy odzwierciedla bieżące trendy w metodyce kształcenia. Wiedza jest przekazywana przez stosowanie różnych technik nauczania. Obok tradycyjnych wykładów i zajęć klasowych są przewidziane liczne zajęcia laboratoryjne z możliwością rozwiązywania realnych problemów oraz cały zestaw środków i narzędzi internetowo-multimedialnych do samodzielnego zdobywania wiedzy. Program Cisco Networking Academy realizuje w praktyce hasło nauczania internetowego (e-nauczanie).

Akademia CISCONetworking courses / Kursy sieciowe - Dzięki nowym technologiom sieci stają się bardziej inteligentne, programowalne i oparte na oprogramowaniu. Kursy Networking Academy wspierają tę ewolucję i pozwalają uczniom zapoznać się z nowymi koncepcjami i praktycznymi doświadczeniami. Co najlepsze, kursy są powiązane z certyfikatami CCNA - według IDC są jednymi z najbardziej pożądanych w branży. Zacznij od kursy już dziś.

Akademia CISCOOS & IT courses - Niekończące się możliwości konceptualizacji i tworzenia oprogramowania czekają po zdobyciu odpowiednich umiejętności programistycznych. Każdy kurs programowania przygotowuje Cię do uzyskania certyfikatu uznanego w branży.

 

Akademia CISCOInternet of Things & Analytics / Internet rzeczy i analityka - Niezwykle gorący obszar technologii w tej chwili, z nowymi firmami, produktami i możliwościami pojawiającymi się na całym świecie, aby z niego skorzystać. Dołącz do transformacji i popraw wyniki w dowolnej branży, łącząc urządzenia i analizując dane w celu znalezienia wzorców.

 

Akademia CISCOInfrastructure Automation / Automatyzacja infrastruktury - Dołącz do cyfrowej transformacji, która zmienia świat. Dziś wszystko jest programowalne, nawet sieć. Rozwiń swoje umiejętności w zakresie oprogramowania, aby zautomatyzować sieci i tworzyć nowe, przełomowe innowacje

 

Akademia CISCOCybersecurity courses / Kursy cyberbezpieczeństwa - Dołącz do cyfrowej transformacji, która zmienia świat. Dziś wszystko jest programowalne, nawet sieć. Rozwiń swoje umiejętności w zakresie oprogramowania, aby zautomatyzować sieci i tworzyć nowe, przełomowe innowacje.

 

Akademia CISCOProgramming courses / Kursy programowania - Nieskończone możliwości konceptualizacji i tworzenia oprogramowania po zdobyciu odpowiednich umiejętności programistycznych. Każdy kurs programowania przygotowuje Cię do uzyskania certyfikatu uznanego w branży.

 

Akademia CISCOCisco Packet Tracer / Program Packet Tracer - Zdobądź doświadczenie w prawdziwym świecie dzięki temu potężnemu narzędziu do symulacji sieci stworzonemu przez Cisco. Poćwicz tworzenie prostych i złożonych sieci obejmujących różne urządzenia i wykraczaj poza routery i przełączniki. Twórz połączone ze sobą rozwiązania dla inteligentnych miast, domów i przedsiębiorstw. Używaj go obok kursów instruktażowych, szkoleń zawodowych, planowania pracy.

Zakres programu nauczania w AKADEMII CISCO - link do strony

  • terminologię sieciową i protokoły
  • standardy sieci komputerowych
  • sieci lokalne (LAN) sieci rozległe (WAN)
  • modele OSI okablowanie sieciowe
  • urządzenia sieciowe (m.in. routery, przełączniki)
  • Internet
  • protokół IP
  • adresowanie w sieci