Prelekcje

Opis prelekcji dla grup zorganizowanych - (2h dydaktyczne)

Prelekcja obejmuje teorię i instruktaż z postępowania z poszkodowanym przytomnym, nieprzytomnym i nieprzytomnym bez oddechu.  W przypadku grupy do 10 osób zostaną również wykonane ćwiczenia z oceny stanu poszkodowanego i ucisków klatki piersiowej podczas  podstawowego podtrzymywania życia (na manekinach). Uczestnicy powinni być przygotowani do udziału w zajęciach praktycznych.

Koszt: 350 zł za grupę

Warsztaty

Opis warsztatów dla grup zorganizowanych - (2h dydaktyczne)

Organizujemy również warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Czas trwania i program (w tym ilość wykonanych przez uczestników ćwiczeń) warsztatów są indywidualnie ustalane z klientem.

Koszt: do uzgodnienia

Pokazy

Opis pokazów dla grup zorganizowanych - (2h dydaktyczne)

Prowadzimy pokazy, w czasie których nasi instruktorzy opowiedzą i zaprezentują jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy. Pokaz może dotyczyć postępowania z poszkodowanym nieprzytomnym, nie oddychającym, postępowania przy ranach, w wypadkach komunikacyjnych oraz wielu innych zagadnień związanych z pierwszą pomocą.

Koszt: do uzgodnienia

W przypadku instytucji i wydarzeń (pikniki, imprezy itp.) non-profit możemy przeprowadzić pokazy, stoiska nauki pierwszej pomocy czy konkursy promujące pierwszą pomoc i działalność PCK nieodpłatnie.